Praktické informace

DOKUMENT - přehled celkových nákladů a jejich krytí na letošní opravy kostela si můžete stáhnout ZDE:

Obnova fasády lodi kostela, odvhlčení a restaurování vstupních dveří sv. Martina v Tlumačově 2017 - přehled celkových nákladů a zdrojů jejich krytí
  [Formát PDF]
    [Formát XLSX]     [Formát PNG]

Každou třetí neděli v měsíci během mše probíhá sbírka na opravu kostela.

Finanční dary na opravu kostela je možno též zasílat prostřednictvím bankovního převodu na číslo účtu: 169752339 / 0300 (ČSOB) .

Veškeré své připomínky a vzkazy můžete posílat:

Kontakt na faráře je zde a další adresy, čísla a odkazy naleznete na stránce Kontakty .

Pokud chcete zanechat krátký vzkaz nebo poprosit o modlitbu za určitého člověka či událost (veřejně), můžete napsat do okna s nadpisem "Prosíme o modlitbu za:" v levé části stránek.

Všechny informace budeme na našich stránkách průběžně zveřejňovat. Budeme rádi za každou připomínku či námět.

Dne 11.11.2015 bylo podle webového počítadla dosaženo počtu 3000 návštěv na našich webových stránkách!! Mockrát děkujeme za vaši důvěru a jsme rádi, že nás sledujete. I nadále budeme tento web postupně zdokonalovat.

Dne 26.06.2015 naše webové počítadlo napočítalo rovných 2000 přístupů na naše stránky! Děkujeme všem našim návštěvníkům za přízeň.

V neděli 20.01.2015 bylo podle webového počítadla dosaženo počtu 1000 návštěv našich stránek. Děkujeme za váš stálý zájem.

Od 01.09.2014 byl spuštěn plnohodnotný provoz webových stránek:
www.farnost-tlumacov.cz
Postupem času budou tyto stránky doplňovány a vylepšovány. Každý týden si můžete prohlédnout aktuální Ohlášky a všechny aktuální události naleznete v sekci Aktuality . Dále máte k dispozici různé Praktické informace . Seznam členů farní rady a zápisky z jednotlivých jednání farní rady naleznete v menu pod položkou Farní rada . Rovněž jsou zde k dispozici všechny důležité Kontakty a také si můžete prohlédnout zveřejněné fotky v sekci Fotogalerie .

Farář: P. Michal Šálek

E-mail: fatlumacov@ado.cz

Soukromý mobil:

Farní mobil:

počítadlo.abz.cz

Počet návštěv domény ze starého počítadla do 01.05.2016 (odhadem):
4 400 návštěv

Prosíme o modlitbu za:

Webmaster: Ing. Jan Špaček: admin@farnost-tlumacov.cz | Titulní stránka | WebMail | Tisk | Nahoru