Aktuality

V neděli 20.05., Slavností Seslání Ducha Svatého skončila doba Velikonoční, paškál symbol zmrtvýchvstalého Krista se přenese z presbytáře ke křtitelnici a rozsvěcuje se pouze při křtu a u rakve při pohřbu. Proto od zítřka nahrazuje modlitbu Raduj se, královno nebeská – modlitba Anděl Páně.

V sakristii vždy po mši sv. zapisuje paní Hánová úmysly na mše sv. na další pololetí.

Májové pobožnosti jsou v pondělí a čtvrtek po mši sv. a v ostatní dny v 18:00 – kromě neděle. Tento týden májová v úterý a ve středu nebude.

Od 01.09.2018 se v Kroměříži otevírá nová Střední odborná škola sv. Jana Boska se zaměřením na lesnictví a zemědělství s učebními obory: Lesní mechanizátor, Opravář lesních strojů, Zemědělec – farmář a zahradník. Přihlášky je možné podat do 20.04. Více info vzadu na stolíku v kostele.

Biblický citát na dnešní den
Kdo není proti nám, je pro nás. (Mk 9,40)

Farář: P. Michal Šálek

E-mail: fatlumacov@ado.cz