Aktuality

V úterý 21.09. bude v naší farnosti adorační den. Zahájíme v 09:30 výstavem Nejsvětější svátosti a vyvrcholí slavením mše sv. v 18:00. Zapište se, prosím, vzadu na stolíku v kostele na rozpis po půlhodině.

Náboženská výuka dětí bude probíhat na faře, každý čtvrtek od 17:00. Povede paní Dana Malenovská.

Do nedělní sbírky můžete přispět také převodem z účtu na: 169752339 / 0300.

V sakristii jsou do konce září k zakoupení stolní kalendáře na rok 2022. Cena 75 Kč. Ukázka vzadu na stolíku v kostele.

V sakristii zapisuje paní Hánová úmysly na mše sv. na příští pololetí.

Od podzimu roku 2020 se připravuje restaurátorský záměr na restaurování obrazu sv. Martina na hlavním oltáři na rok 2022.

NPÚ vydal schválení k restarurátorskému záměru na restaurování obrazu na hlavním oltáři. Nacenění: 445 000 kč. Plánovaná realizace v roce 2022 bude záviset na finanční dotaci MK ČR a Zlínského kraje.

Od 8. prosince prožíváme Rok sv. Josefa vyhlášený papežem Františkem. V dokumentu níže jsou uvedeny podmínky, za kterých je možné získat plnomocné odpustky vztahující se k tomuto roku.

Venku na vývěsce i zde v dokumentu jsou telefonní kontakty na nemocniční kaplany v nemocnicích našeho Zlínského kraje.

Teologická fakulta Jihočeské univerzity nabízí bakalářské a magisterské studijní programy na příští rok. Více v dokumentu zde:

V sobotu 01.05. jsme vstoupili do měsíce května – měsíce Panny Marie. Májové pobožnosti byly v pondělí a čtvrtek po mši sv. a v ostatní dny v 18:00 – kromě neděle. Místo promluvy při mši sv. bylo májové čtení o A. C. Stojanovi u příležitostí 100. výročí od jeho jmenování arcibiskupem olomouckým.

V případě technických problémů s prohlížením si stáhněte dokument ZDE

Biblický citát na dnešní den
Naplnila nás radost. (Ž 126,3)

Farář: P. Michal Šálek