Aktuality

V neděli 25.08. se u příležitosti dokončení opravy varhan uskuteční v našem kostele v 17:00 hod varhanní koncert s doprovodem trubky a zpěvu. Vstupné dobrovolné. Po koncertě drobné pohoštění na faře. Více na plakátku.

V sakristii jsou k zakoupení nové kalendáře na rok 2020. Zakoupením tohoto kalendáře přispějete k dostavbě nového kostela bl. Restituty v Brně-Lesné. Kalendář stojí 70,- Kč. Za vaši štědrost děkuje a žehná P. Pavel Hověz, farář v Brně-Lesné.

18. – 23.08. se na faře v Tlumačově uskuteční tábor pro děti naší farnosti. Přihlášky jsou k vyzvednutí u Šárky Vlčkové nebo Marty Jonáškové.

Od 17. do 23.08.2019 se uskuteční 7-mi denní farní pouť „Svatí Itálie“ – s návštěvou Padovy, Bologne, La Verny, Perugie, S.G.Rotonda, Montecassina, Sieny aj. Cena je 9 100,- Kč. Program a další – ZDE.

V sakristii vždy po mši sv. zapisuje paní Hánová úmysly na mše sv. na další pololetí.

V letošním roce je naplánovaná oprava fasády obvodové zdi kolem fary, zastřešení hospodářských budov a oprava vrat na farní dvůr. Celkové náklady činí 350 000 Kč.

Biblický citát na dnešní den
U Boha je možné všechno. (Mt 19,26)

Farář: P. Michal Šálek

E-mail: fatlumacov@ado.cz