Aktuality

V sobotu 01.05. jsme vstoupili do měsíce května – měsíce Panny Marie. Májové pobožnosti budou v pondělí a čtvrtek po mši sv. a v ostatní dny v 18:00 – kromě neděle. Místo promluvy při mši sv. bude májové čtení o A. C. Stojanovi u příležitostí 100. výročí od jeho jmenování arcibiskupem olomouckým.

V případě technických problémů s prohlížením si stáhněte dokument ZDE

Ve čtvrtek 20.05. se bude udělovat svátost pomazání nemocných. Vzadu v kostele je list k zapsání se.

V sobotu 22.05. bude v Mysločovicích ve 20:30 svatodušní vigilie.

Do nedělní sbírky můžete přispět také převodem z účtu na: 169752339 / 0300.

Od 8. prosince prožíváme Rok sv. Josefa vyhlášený papežem Františkem. V dokumentu níže jsou uvedeny podmínky, za kterých je možné získat plnomocné odpustky vztahující se k tomuto roku.

Venku na vývěsce i zde v dokumentu jsou telefonní kontakty na nemocniční kaplany v nemocnicích našeho Zlínského kraje.

Teologická fakulta Jihočeské univerzity nabízí bakalářské a magisterské studijní programy na příští rok. Více v dokumentu zde:

Od podzimu se připravuje restaurátorský záměr na restaurování obrazu sv. Martina na hlavním oltáři na rok 2022.

Biblický citát na dnešní den
Bůh je Bohem spásy. (Ž 68,21)

Farář: P. Michal Šálek

E-mail: fatlumacov@ado.cz